Beyaz Logo Baskılı Siyah Kanvas Çanta Detaylı Fotoğrafları ile Daha Önce Yapmış Olduğumuz Omuz askılı Çalışmaları İnceleyiniz.

Omuz askılı siyah kanvas çantalar reklam ve tanıtım amaçlı tercih edilir. Reklam ve tanıtım amacı dışında kişisel amaçlı olarak çeşitli baskılar ile popülaritesi artış göstermektedir. Reklam ve promosyon için yer edinmesinde büyük etki sağlayan popülarite sağladığı kolaylıklardandır. Naylon poşet kullanımını azaltarak doğa dostu kullanım sağlar.

Logolarınıza uygun baskı tekniği ile sizler de firmanıza veya kişisel olarak basılmasını düşünebilirsiniz. Görselin çalışmaları için bizlerden destek alabilirsiniz. Bunun dışında birçok farklı kumaştan birini tercih edebilirsiniz.

Tasarım ve Ölçüler

Standart ölçüleri 35×40 olan omuz askılı çantalar farklı ölçüler için de uygundur. Dilediğiniz ölçülerde tasarladığınız çantaları farklı grafik çalışmaları ile baskıya alabiliriz. Bunun dışında kulp bölümü için farklı kumaş ve ölçüler kullanıma uygundur. Tasarım çeşitlilikleri markaların imajlarına göre değişiklik gösterir.

Popülaritesini uygunluk, kalite ve kullanım kolaylığından alır. Bu nedenle birçok kişinin aradığı kişisellik hissini yakalar. Bu avantajların yanında baskıya uygun olması özgünlüğü hedefler. Her yaşa ve her alanda kullanım imkanı sağlaması kullanım potansiyelini arttırmaktadır.

Sadece sabit bir kalıp üzerine değil aynı zamanda farklı ölçülerde körüklü olarak tasarıma uygundur. Farklı tasarımlar ile yan körük veya full körük şeklinde detaylandırabiliriz. Taleplerinize farklı cep detayları ile kullanım alanına uygun şekil alır.

Kanvas Çantalar Dayanıklı ve Yıkanabilir

Dikiş kalitesi ile taşıma potansiyeli ile 16-18 kilogram arası kapasiteye sahiptir.

Düşük sıcaklıkta elde yıkanmaya uygun. Aynı zamanda düşük sıcaklık ve devirde makinede de yıkanabilir.

Bu nedenle kolay yıpranmayan ve uzun ömürlüdür.

Günümüzde market alışverişleri için kurtarıcı konumunda olan bez çantalar birçok kolaylık sağlar.

Bez çanta modellerini birçok renk ve çeşitlilik ile sizlere sunabiliriz. Sadece omuz askılı bir çalışmaya bağlı kalmayarak farklı çanta modellerinizin üretimini gerçekleştirebiliriz.

Bu nedenle farklı gramajlar ile dilediğiniz kalitede, model, tasarım ve ölçüler için bez çanta üretimi için Ucuz Bez Çanta dan uygun fiyat almayı unutmayın.