Ham bez çanta ürün grupları kullanım amaçları ile üzerine uygulanan baskı çalışmaları ile markalara tanıtım ve reklam. Kullanıcılar içinse kendilerine özgün ifadeler ve baskılar ile keyifli bir aksesuar edinmiş oluyor.

Firmaların, marka ve herhangi bir kuruluşun logosu üzerinden, tanıtım ve yaygınlaşma amaçlı tercih edilebilecek. Uygun maliyetli, Dizaynları, kullanım alanları ve baskıya elverişli hali ile reklamcılık alanlarında marka bilinirlikleri için. Aynı zamanda kullanıcılar tarafından ise kendi tarzlarını yansıtabilmek adına zevklere uygun kullanım alanı sağlıyor. Kumaş çeşidi olarak ham bez çanta tercihi sizlere standart olarak 35×40 cm ölçüleri ile sunulur. İstenilen her türlü ölçü ve biçimde üretilebilen tamamen kullanım alanına yönelik şekillenebilir. Seçeneği her sektöre ait kullanım alan ve ölçülerine göre değerlendirilebilir durumdadır. Tercihlere göre değişiklik gösterebilir bir fiyat yapısı bulunurken standart ölçüler için sabit fiyatlar sunulabilmektedir.

  Talep ettiğiniz çantanın fiyat bilgisi için formun açıklama kısmında talebinizi detaylı olarak açıklayabilirsiniz.

  İletmiş olduğunuz talepler ile ilgili en kısa sürede bilgi alabilirsiniz.

  Ham Bez Çanta Modellerinin Genel Olarak Özellikleri;

  %100 pamuk olarak üretilmiş, tamamen doğal ve organiktir.

  Ekosisteme tam anlamıyla uyum halinde ve çevreye duyarlı, çevreye zarar vermeden üretiliyor. Aynı şekilde çevreye herhangi bir zararı olmaksızın doğadan kayboluyor.

  Ham Bez Çanta

  Herhangi farklı bir madde içermeden tamamen pamuktan üretilmiş olan, 35×40 santimetre seçeneği. En sık tercih edilen ebatlar olması ile birlikte taleplere uygun her boyutta üretilebilir. Kullanım alanına uyarlanabilir olan bir ürün olan, her sektöre ve bireysel kullanıcıya hitap etmektedir. Baskılı ve baskısız olarak tercih edebileceğiniz farklı kullanım alanlarına hizmet eder. Günümüzde bulunan kullanım alanının her gün daha da artışı ile. Hem çevreye hem de kullanım ömrü ile tercih eden şirketlere. Kullanıcıların gündelik hayatta işlerini kolaylaştırıyor. Aynı zamanda sağlamlığı ve taşıyabildiği ağırlık açısından gündelik kullanım alanlarında yer eder. Her geçen gün daha fazla kullanıcı kazanıyor. Ham bez çantalar yıkanabilir olmaları sayesinde doğal renkleri ile gündelik kiri göstermez. Uzun dönem kullanım için ise yıkama kolaylığı ile temizliğini ve kullanılabilirliğinin devamını getirebiliyor. Stok ve üretim sınırı olmaksızın ihtiyaç duyduğunuz için bizlere ulaşabilir. Size uygun olan kumaş cinsi ile ilgili olarak bilgi alabilir ve bu doğrultuda doğru ve mantıklı tercihler ile sizler de ham bez çanta kullanımına geçiş sağlayabilir ayrıca reklam ve birçok projenizde değerlendirebilirsiniz.

  Doğaya dost olan var oluşu ile ham bez çantalar tamamen pamuk olmalarından dolayı çevreci bir ürün yapısına sahiptir. Çevremizin ve toplumumuzun etkilenmemesini sağlayarak gündelik hayatımızda da kullanım alanına yer bulan ham bez çantalar kullanıcıları için oldukça pratik ve çevre dostudur. Sağlık açısından ise tamamen doğal olduğundan dolayı ham bez çantalar doğal yollar ile boyandıkları için herhangi bir kimyasal ya da benzeri bir işleme uğramadan üretilir ve doğaya zarar vermeden doğada kaybolabilirler.

  Ham bez çantaların varlığı ve bizler tarafından fark edilerek kullanıma başlanması tahrip olan ve kendini iyileştirmeye çalışan dünyamız için ufak ve etkili bir çaba kaynağı olan çantalar doğada yok olmayan ve dünyamıza zarar veren yapıların azalmasını sağlayarak hem bez çanta kullanıldığı için hem de çantanın işlevselliğinden dolayı diğer türlerin kullanımı konusunda azalmaya sebebiyet verdiğinden dolayı her iki şekilde de dünyamızın ve doğamızın dostu olarak yanımızda olurlar.

  Dilediğiniz ebat ve baskı çeşidiyle üretilebilen bez çantalar aynı zamanda taşıma kapasitesi olarak kayda değer bir orana sahiptir.

  Avantajlarının yanında dezavantajı olmayan ve yaşamımızda da bizlere kolaylık sağlayan bez çantalar kullanım alanının geniş olması ile de birçok kullanım alanı için bizlere uyum sağlıyor.

  Baskı çeşitliliği ile farklı maskı teknikleri ile gerçekleştirdiğimiz baskı işlemleri sayesinde dileğiniz görseli uygun baskı yöntemi ile sizlere sunuyoruz kullandığımız baskı tekniklerinden bazıları; Emprime baskı, serigraf baskı, ofset baskı ve dijital baskı gibi çeşitli baskı yöntemleri ile ham bez çantalarınızı dileğiniz baskı yöntemi ile sizlere sunuyoruz.

  Şirketleri sadece bir reklam çalışması, tanıtım veya promosyon projelerinin ötesine taşıyan, tercihi aynı zamanda sizleri çevre dostu bir şirket haline getirerek duyarlılığınızı da müşterilerinize lanse etmenize yardımcı olan ham bez çantalar gelecekte bugün olduğundan çok daha bilinir ve kullanılır bir hale gelecektir.

  Benzeri ihtiyaçlarını ham bez çantalar ile giderebilir bu sayede hem benzeri girişimlerden daha ekonomik ve kalıcı bir reklam çalışması gerçekleştirebilirsiniz.

  Fuar çantaları, alışveriş çantaları, spor çantaları, ip büzgülü sırt çantaları, ip büzgülü bez keseler, punch işleme çantaları, işleme çantaları, transfer baskı çantaları, dijital baskı çantaları, turizm çantaları, otel çantaları, hediyelik çantalar, konferans çantası, okul çantası, anaokulu çantası, kreş çantası, boyama çantası, parmak boyama çantası, kumaş boyası boyama çantası, tekstil kalemi boyama çantası, makyaj çantası, clutch, el çantası, kalemlik, özel gün çantası, plaj çantası, baskılı bez çanta, baskısız bez çanta, promosyon bez çanta, hediyelik bez çanta, ayakkabı çantası, pastane çantası, tanıtım çantası, sunum çantası, ikram çantası, konferans çantası, okul çantası, defter çantası, kitap çantası, giyim çantası, kıyafet çantası