İmperteks çantalar, ürün grupları kullanım amaçları ile İmperteks çanta, üzerine uygulanan baskı çalışmaları ile markalara tanıtım ve reklam, kullanıcılar içinse kendilerine özgün ifadeler ve baskılar ile keyifli bir aksesuar edinmiş oluyor.

Firmaların, marka ve herhangi bir kuruluşun logosu üzerinden, tanıtım ve yaygınlaşma amaçlı tercih edilebilecek uygun maliyetli İmperteks çanta, dizaynları, kullanım alanları ve baskıya elverişli hali ile reklamcılık alanlarında marka bilinirlikleri için aynı zamanda kullanıcılar tarafından ise kendi tarzlarını yansıtabilmek adına zevklere uygun kullanım alanı sağlıyor. Kumaş çeşidi olarak İmperteks çanta tercihi sizlere standart olarak 35×40 cm ölçüleri ile sunulurken istenilen her türlü ölçü ve biçimde üretilebilen tamamen kullanım alanına yönelik şekillenebilen İmperteks çanta seçeneği her sektöre ait kullanım alan ve ölçülerine göre değerlendirilebilir durumdadır. Tercihlere göre değişiklik gösterebilir bir fiyat yapısı bulunurken standart ölçüler için sabit fiyatlar sunulabilmektedir.

İmperteks Çanta Modellerinin Genel Olarak Özellikleri;

%100 pamuk olarak üretilmiş, tamamen doğal ve organiktir.

Ekosisteme tam anlamıyla uyum halinde ve çevreye duyarlı, çevreye zarar vermeden üretiliyor ve aynı şekilde çevreye herhangi bir zararı olmaksızın doğadan kayboluyor.

Detaylı incelemek ve diğer çanta modellerini görmek için tıklayınız..
Mavi Renk Baskısız Ağzı Büzgülü İmperteks Sırt Çanta

  Talep ettiğiniz çantanın fiyat bilgisi için formun açıklama kısmında talebinizi detaylı olarak açıklayabilirsiniz.

  İletmiş olduğunuz talepler ile ilgili en kısa sürede bilgi alabilirsiniz.

  İmperteks Çanta

  Herhangi farklı bir madde içermeden tamamen pamuktan üretilmiş olan İmperteks çanta. 35×40 santimetre seçeneği ile en sık tercih edilen ebatlar olması ile birlikte taleplere uygun her boyutta üretilebilen ve kullanım alanına uyarlanabilir olan bir ürün olan İmperteks çanta her sektöre ve bireysel kullanıcıya hitap etmektedir.

  Baskılı ve baskısız olarak tercih edebileceğiniz farklı kullanım alanlarına hizmet eden İmperteks çanta günümüzde bulunan kullanım alanının her gün daha da artışı ile hem çevreye hem de kullanım ömrü ile tercih eden şirket ve kullanıcıların gündelik hayatta işlerini kolaylaştırıyor. Aynı zamanda sağlamlığı ve taşıyabildiği ağırlık açısından gündelik kullanım alanlarında yer eden İmperteks çanta her geçen gün daha fazla kullanıcı kazanıyor.

  İmperteks çantalar yıkanabilir olmaları sayesinde doğal renkleri ile gündelik kiri göstermezken uzun dönem kullanım için ise yıkama kolaylığı ile temizliğini ve kullanılabilirliğinin devamını getirebiliyor. Stok ve üretim sınırı olmaksızın ihtiyaç duyduğunuz İmperteks çanta için bizlere ulaşabilir size uygun olan kumaş cinsi ile ilgili olarak bilgi alabilir ve bu doğrultuda doğru ve mantıklı tercihler ile sizler de İmperteks çanta kullanımına geçiş sağlayabilir ayrıca reklam ve birçok projenizde değerlendirebilirsiniz.

  Fuar çantaları, ip büzgülü bez keseler, ip büzgülü sırt çantaları, promosyon bez çanta, dosya çantası, ayakkabı çantası, poşet, tanıtım çantası, sunum çantası, ikram çantası, konferans çantası, okul çantası, defter çantası, kitap çantası, spor çantası, clutch, kalemlik, el çantası, plaj çantası, alışveriş çantası, giyim çantası, kıyafet çantası