Jüt çantalar, doğal yapısı ve aynı zamanda oldukça doğal görüntüsü ile tekstil sektöründe tasarımlar için kullanılan ve kullanım amaçları içerisinde çantayı da barındıran bir kumaştır.

Günümüzde doğallığın ve doğaya olan önemin ön plana çıkışından dolayı jüt çantalar da kullanım alanlarında kayda değer bir yer edinmiştir. Sadece çanta olarak değil aynı zamanda jüt ile yapılan jüt keseler ve farklı ebat, ölçü ve tasarımlarda jüt çantalar tercih edilmektedir.

Maliyet ve kullanım açısından gündelik kullanılan diğer poşet işlevi gören plastik ve naylonlardan çok daha dayanıklı ve ekonomik olarak da kayda değer bir fark yaratmaktadır. Jüt çantalar, jüt torbalar veya jüt keseler kullanım alanlarına göre kendi tarzınızı yansıtmak adına gerek kişisel olarak tercih edebileceğiniz gerekse herhangi düzeyde bir firmanın marka bilinirliğini arttırmak adına reklam ve tanıtım aynı zamanda promosyon için göz önünde bulundurması gereken bir çanta tercihidir.

  Talep ettiğiniz çantanın fiyat bilgisi için formun açıklama kısmında talebinizi detaylı olarak açıklayabilirsiniz.

  İletmiş olduğunuz talepler ile ilgili en kısa sürede bilgi alabilirsiniz.

  Estetik açısından da kişisel olarak kendi tarzınıza uyarlanabilir markalar için ise ayrıca bir konsept oluşturarak maliyet-performans ürünü olarak değerlendirilebilir olan jüt çantalar dilediğiniz ebat, ölçü ve tasarımlar için ihtiyacınızın her düzeyini az sayılı veya çok sayılı olarak karşılar düzeyde profesyonel ekibimizle, bez çanta sektörü içerisinde uygun fiyatlar ile kaliteli hizmeti bir arada bulabilirsiniz.

  Jüt ürün grupları kullanım amaçları ile Jüt çanta, üzerine uygulanan baskı çalışmaları ile markalara tanıtım ve reklam, kullanıcılar içinse kendilerine özgün ifadeler ve baskılar ile keyifli bir aksesuar edinmiş oluyor. Firmaların, marka ve herhangi bir kuruluşun logosu üzerinden, tanıtım ve yaygınlaşma amaçlı tercih edilebilecek uygun maliyetli Jüt çanta, dizaynları, kullanım alanları ve baskıya elverişli hali ile reklamcılık alanlarında marka bilinirlikleri için aynı zamanda kullanıcılar tarafından ise kendi tarzlarını yansıtabilmek adına zevklere uygun kullanım alanı sağlıyor. Kumaş çeşidi olarak Jüt çanta tercihi sizlere standart olarak 35×40 cm ölçüleri ile sunulurken istenilen her türlü ölçü ve biçimde üretilebilen tamamen kullanım alanına yönelik şekillenebilen Jüt çanta seçeneği her sektöre ait kullanım alan ve ölçülerine göre değerlendirilebilir durumdadır. Tercihlere göre değişiklik gösterebilir bir fiyat yapısı bulunurken standart ölçüler için sabit fiyatlar sunulabilmektedir.

  Jüt Çanta Modellerinin Genel Olarak Özellikleri;

  %100 pamuk olarak üretilmiş, tamamen doğal ve organiktir.

  Ekosisteme tam anlamıyla uyum halinde ve çevreye duyarlı, çevreye zarar vermeden üretiliyor ve aynı şekilde çevreye herhangi bir zararı olmaksızın doğadan kayboluyor.

  Jüt Çanta

  Herhangi farklı bir madde içermeden tamamen pamuktan üretilmiş olan Jüt çanta. 35×40 santimetre seçeneği ile en sık tercih edilen ebatlar olması ile birlikte taleplere uygun her boyutta üretilebilen ve kullanım alanına uyarlanabilir olan bir ürün olan Jüt çanta her sektöre ve bireysel kullanıcıya hitap etmektedir. Baskılı ve baskısız olarak tercih edebileceğiniz farklı kullanım alanlarına hizmet eden Jüt çanta günümüzde bulunan kullanım alanının her gün daha da artışı ile hem çevreye hem de kullanım ömrü ile tercih eden şirket ve kullanıcıların gündelik hayatta işlerini kolaylaştırıyor. Aynı zamanda sağlamlığı ve taşıyabildiği ağırlık açısından gündelik kullanım alanlarında yer eden Jüt çanta her geçen gün daha fazla kullanıcı kazanıyor. Jüt çantalar yıkanabilir olmaları sayesinde doğal renkleri ile gündelik kiri göstermezken uzun dönem kullanım için ise yıkama kolaylığı ile temizliğini ve kullanılabilirliğinin devamını getirebiliyor. Stok ve üretim sınırı olmaksızın ihtiyaç duyduğunuz Jüt çanta için bizlere ulaşabilir size uygun olan kumaş cinsi ile ilgili olarak bilgi alabilir ve bu doğrultuda doğru ve mantıklı tercihler ile sizler de Jüt çanta kullanımına geçiş sağlayabilir ayrıca reklam ve birçok projenizde değerlendirebilirsiniz.

  Fuar çantaları, alışveriş çantaları, spor çantaları, ip büzgülü sırt çantaları, ip büzgülü bez keseler, plaj çantası, punch işleme çantaları, işleme çantaları, transfer baskı çantaları, turizm çantaları, otel çantaları, hediyelik çantalar, konferans çantası, makyaj çantası, clutch, el çantası, kalemlik, özel gün çantası, plaj çantası, baskılı bez çanta, baskısız bez çanta, promosyon bez çanta, hediyelik bez çanta, tanıtım çantası, sunum çantası, ikram çantası, konferans çantası, giyim çantası, kıyafet çantası