Kanvas çantalar, ürün grupları kullanım amaçları ile Kanvas çanta, üzerine uygulanan baskı çalışmaları ile markalara tanıtım ve reklam, kullanıcılar içinse kendilerine özgün ifadeler ve baskılar ile keyifli bir aksesuar edinmiş oluyor.

Firmaların, marka ve herhangi bir kuruluşun logosu üzerinden, tanıtım ve yaygınlaşma amaçlı tercih edilebilecek uygun maliyetli Kanvas çanta, dizaynları, kullanım alanları ve baskıya elverişli hali ile reklamcılık alanlarında marka bilinirlikleri için aynı zamanda kullanıcılar tarafından ise kendi tarzlarını yansıtabilmek adına zevklere uygun kullanım alanı sağlıyor.

Kumaş çeşidi olarak Kanvas çanta tercihi sizlere standart olarak 35×40 cm ölçüleri ile sunulurken istenilen her türlü ölçü ve biçimde üretilebilen tamamen kullanım alanına yönelik şekillenebilen Kanvas çanta seçeneği her sektöre ait kullanım alan ve ölçülerine göre değerlendirilebilir durumdadır. Tercihlere göre değişiklik gösterebilir bir fiyat yapısı bulunurken standart ölçüler için sabit fiyatlar sunulabilmektedir.

 • Kanvas Çanta Modellerinin Genel Olarak Özellikleri;
 • %100 pamuk olarak üretilmiş, tamamen doğal ve organiktir.
 • Ekosisteme tam anlamıyla uyum halinde ve çevreye duyarlı, çevreye zarar vermeden üretiliyor ve aynı şekilde çevreye herhangi bir zararı olmaksızın doğadan kayboluyor.

  Talep ettiğiniz çantanın fiyat bilgisi için formun açıklama kısmında talebinizi detaylı olarak açıklayabilirsiniz.

  İletmiş olduğunuz talepler ile ilgili en kısa sürede bilgi alabilirsiniz.

  Kanvas Çanta

  Herhangi farklı bir madde içermeden tamamen pamuktan üretilmiş olan Kanvas çanta. 35×40 santimetre seçeneği ile en sık tercih edilen ebatlar olması ile birlikte taleplere uygun her boyutta üretilebilen ve kullanım alanına uyarlanabilir olan bir ürün olan Kanvas çanta her sektöre ve bireysel kullanıcıya hitap etmektedir.

  Baskılı ve baskısız olarak tercih edebileceğiniz farklı kullanım alanlarına hizmet eden Kanvas çanta günümüzde bulunan kullanım alanının her gün daha da artışı ile hem çevreye hem de kullanım ömrü ile tercih eden şirket ve kullanıcıların gündelik hayatta işlerini kolaylaştırıyor. Aynı zamanda sağlamlığı ve taşıyabildiği ağırlık açısından gündelik kullanım alanlarında yer eden Kanvas çanta her geçen gün daha fazla kullanıcı kazanıyor.

  Kanvas çantalar yıkanabilir olmaları sayesinde doğal renkleri ile gündelik kiri göstermezken uzun dönem kullanım için ise yıkama kolaylığı ile temizliğini ve kullanılabilirliğinin devamını getirebiliyor. Stok ve üretim sınırı olmaksızın ihtiyaç duyduğunuz Kanvas çanta için bizlere ulaşabilir size uygun olan kumaş cinsi ile ilgili olarak bilgi alabilir ve bu doğrultuda doğru ve mantıklı tercihler ile sizler de Kanvas çanta kullanımına geçiş sağlayabilir ayrıca reklam ve birçok projenizde değerlendirebilirsiniz.

  Fuar çantaları, alışveriş çantaları, spor çantaları, ip büzgülü sırt çantaları, ip büzgülü bez keseler, plaj çantası, punch işleme çantaları, işleme çantaları, transfer baskı çantaları, dijital baskı çantaları, turizm çantaları, otel çantaları, hediyelik çantalar, konferans çantası, boyama çantası, parmak boyama çantası, kumaş boyası boyama çantası, tekstil kalemi boyama çantası, makyaj çantası, clutch, el çantası, kalemlik, özel gün çantası, ham bez çanta, plaj çantası, baskılı bez çanta, baskısız bez çanta, promosyon bez çanta, hediyelik bez çanta, tanıtım çantası, sunum çantası, ikram çantası, konferans çantası, okul çantası, defter çantası, kitap çantası, giyim çantası, kıyafet çantası