Son yıllarda plastik kullanımı sınırlamak adına kendini ön planda gösteren tela çanta kullanım artışı. Aynı zamanda elyaf çanta olarak da bilinen çantaların kullanımı oldukça artış göstermektedir. Promosyon ihtiyacı duyan firmalar için de tercih sırasını ön plana taşıyan. Tela çantalar birçok sektörde reklam ve tanıtım amaçlı kullanılmaktadır.

Detaylı incelemek ve diğer çanta modellerini görmek için tıklayınız..

Tercih edilmelerinin baskın sebeplerinden biri de bir başka şekilde yapılacak birçok tanıtım ve reklam. Projesinden daha uygun. Fiyata ve kalıcı olmasını sağlayan tela çantalar gündelik kullanım için de kullanıcıların tercihi oluyor.

Uygun maliyetlerle her sektöre hitap eden gerek baskılı tela çanta gerekse baskısız tela çantalar firmalar tarafından üzerlerine logolarını basarak tanıtımlarını yapmak amacı ile tela çanta tercih etmektedirler.

Baskısız Siyah Tela Çanta

  Talep ettiğiniz çantanın fiyat bilgisi için formun açıklama kısmında talebinizi detaylı olarak açıklayabilirsiniz.

  İletmiş olduğunuz talepler ile ilgili en kısa sürede bilgi alabilirsiniz.

  Her ölçüde kullanım alanınıza uygun baskılı veya baskısız tela çantalar için bizimle iletişime geçebilir. Bez çanta sektöründeki uygun fiyat ve profesyonel bez çanta çalışmaları için bizi tercih edebilirsiniz.

  Tercih ettiğiniz logoyu dilediğiniz çanta modelinin üzerine tercih ettiğiniz kumaş çeşidi. ( ham bez, tela, elyaf, gabardin, imperteks, kanvas ve jüt) kumaşları. Gözünüzde canlandırdığınız bez çantayı sizlere sunabiliriz.

  Tela ürün grupları kullanım amaçları ile Tela çanta, üzerine uygulanan baskı çalışmaları ile markalara tanıtım ve reklam. Kullanıcılar içinse kendilerine özgün ifadeler ve baskılar ile keyifli bir aksesuar edinmiş oluyor.

  Firmaların, marka ve herhangi bir kuruluşun logosu üzerinden, tanıtım ve yaygınlaşma amaçlı tercih edilebilecek uygun maliyetli.

  Tela çanta, dizaynları, kullanım alanları ve baskıya elverişli hali ile reklamcılık alanlarında marka bilinirlikleri için aynı zamanda kullanıcılar tarafından ise kendi tarzlarını yansıtabilmek adına zevklere uygun kullanım alanı sağlıyor.

  • Kumaş çeşidi olarak Tela çanta tercihi sizlere standart olarak 35×40 cm. Ölçüleri ile sunulurken istenilen her türlü ölçü ve biçimde üretilebilen. Tamamen kullanım alanına yönelik şekillenebilir. Tela çanta seçeneği her sektöre ait kullanım alan ve ölçülerine göre değerlendirilebilir durumdadır. Tercihlere göre değişiklik gösterebilir bir fiyat yapısı bulunurken standart ölçüler için sabit fiyatlar sunulabilmektedir.
  • Tela Çanta Modellerinin Genel Olarak Özellikleri;
  • %100 pamuk olarak üretilmiş, tamamen doğal ve organiktir.
  • Ekosisteme tam anlamıyla uyum halinde ve çevreye duyarlı, çevreye zarar vermeden üretiliyor. Aynı şekilde çevreye herhangi bir zararı olmaksızın doğadan kayboluyor.

  Tela Çanta

  Herhangi farklı bir madde içermeden tamamen pamuktan üretilmiş olan Tela çanta. 35×40 santimetre seçeneği ile en sık tercih edilen ebatlar olması ile birlikte taleplere uygun her boyutta üretilebilir. Kullanım alanına uyarlanabilir olan bir ürün. Tela çanta her sektöre ve bireysel kullanıcıya hitap etmektedir.

  Baskılı ve baskısız olarak tercih edebileceğiniz farklı kullanım alanlarına hizmet eden. Tela çanta günümüzde bulunan kullanım alanının her gün daha da artışı. Hem çevreye hem de kullanım ömrü ile tercih eden şirket ve kullanıcıların işlerini kolaylaştırıyor.

  Aynı zamanda sağlamlığı ve taşıyabildiği ağırlık açısından gündelik kullanım alanlarında yer eden. Tela çanta her geçen gün daha fazla kullanıcı kazanıyor.

  Kullanım

  Tela çantalar, yıkanıyor olması sayesinde doğal renkleri ile gündelik kiri göstermez. Uzun dönem kullanım için ise yıkama kolaylığı ile temizliğini ve kullanılabilirliğinin devamını getirebiliyor. Stok ve üretim sınırı olmaksızın ihtiyaç duyduğunuz. Tela çanta için bizlere ulaşabilir, size uygun olan kumaş cinsi ile ilgili olarak bilgi alabilirsiniz. Sizler de Tela çanta kullanımına geçiş sağlayabilir ayrıca reklam ve birçok projenizde değerlendirebilirsiniz.

  Fuar çantaları, ip büzgülü bez keseler, hastane çantası, eczane çantası, pastane çantası. İp büzgülü sırt çantaları, promosyon bez çanta, dosya çantası, ayakkabı çantası. Poşet, tanıtım çantası, sunum çantası, ikram çantası, konferans çantası, okul çantası, defter çantası. Kitap çantası, spor çantası, giyim çantası, kıyafet çantası