Hakkımızda

Tek Tanıtım Şirketler Grubu olarak 15 yılı aşkın sektör tecrübemizle tekstil ve promosyon ürünleri üzerinde yaptığımız ar-ge ve inovasyon çalışmaları ile 400 m2 olan şirket yapımızı 2020 yılının kasım ayında 1800 m2 kapalı üretim tesisi haline getirerek bez çanta üretim sürecimizi kendi bünyemizde sonuçlandıracak konuma geldik.

 

Uzun yıllardır partnerlik yaptığımız şirketlerimizle yürüttüğümüz doğru çalışmalar vesilesiyle hedeflerimize daha emin ve özgüvenli şekilde ilerlemeye devam ediyoruz.

 

Yılların birikim ve tecrübesi ile gerek yurt içi, gerek yurt dışı bir çok devlet kurumu, özel kurumlar, üst düzey şirketler ve marka değeri oluşturmuş yüzlerce firmanın ham bez çanta, bez çanta ve promosyon ürün gruplarının tedarik partneriyiz.

Müşteri mahremiyeti, hassasiyeti ve kalite odaklı üretimi kriter alarak sektörümüzde öncü firma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Yılda 2 milyon adetten fazla bez çanta üretecek güçte olan şirketimiz müşteri memnuniyeti, üretimde sıfır hata misyonuyla ülkemize kazandırmaya devam edecektir.

Bizi tercih eden tüm partnerlerimiz ve iş ortaklarımızla minimum fiyat maksimum kalitede çanta üretmeyi kendimize vazife biliriz.